page_banner

производи

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80 км DDM DFB дуплекс LC оптички примопредавател

    Примопредавателите се дизајнирани за мрежи за складирање со голема брзина, вкрстено поврзување на компјутерски кластери, интерфејс OBSAI, интерфејс CPRI, прилагодени цевки за податоци со голема брзина и Интер Rack конекција. Модулот за примопредавател е усогласен со SFP + мулти-изворен договор (MSA) и е компатибилен со барањата на RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40 км DDM DFB дуплекс LC оптички примопредавател

    Примопредавателите се дизајнирани за мрежи за складирање со голема брзина, вкрстено поврзување на компјутерски кластери, интерфејс OBSAI, интерфејс CPRI, прилагодени цевки за податоци со голема брзина и Интер Rack конекција. Модулот за примопредавател е усогласен со SFP + мулти-изворен договор (MSA) и е компатибилен со барањата на RoHS.