page_banner

производи

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC оптички примопредавател

    Оптичкиот примопредавател од серијата 10Gb / s SFP + CWDM е дизајниран за комуникација со влакна, како што е 10G етернет, што е целосно во согласност со спецификациите на SFP + MSA SFF-8431.
    Овој модул е ​​дизајниран за едномодни влакна и работи со номинална бранова должина на бранова должина CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC оптички примопредавател

    Оптичкиот примопредавател од серијата 10Gb / s SFP + CWDM е дизајниран за комуникација со влакна, како што е 10G етернет, што е целосно во согласност со спецификациите на SFP + MSA SFF-8431.
    Овој модул е ​​дизајниран за едномодни влакна и работи со номинална бранова должина на бранова должина CWDM.
    Оптичките примопредаватели се во согласност со условите на RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC оптички примопредавател

    Оптичкиот примопредавател од серијата 10Gb / s SFP + CWDM е дизајниран за комуникација со влакна, како што е 10G етернет, што е целосно во согласност со спецификациите на SFP + MSA SFF-8431.
    Овој модул е ​​дизајниран за едномодни влакна и работи со номинална бранова должина на бранова должина CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC оптички примопредавател

    Оптичкиот примопредавател од серијата 10Gb / s SFP + CWDM е дизајниран за комуникација со влакна, како што е 10G етернет, што е целосно во согласност со спецификациите на SFP + MSA SFF-8431.
    Овој модул е ​​дизајниран за едномодни влакна и работи со номинална бранова должина на бранова должина CWDM.
    Оптичките примопредаватели се во согласност со условите на RoHS.