page_banner

производи

  • 10G XENPAK Duplex/CWDM/DWDM

    10G XENPAK дуплекс / CWDM / DWDM

    Број на пакет Брзина на податоци Пакет Растојание Извор Должина на бран Конектор Конектор Излезна моќност Чувствителност Температура TM-RDD8x-323E XENPAK 10Gb / s 300m 850nm VCSEL Dual LC -7 ~ -1dBm ≦ -11dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDAx-143E XENPAK 10Gb / s 10Gb 10 s 10kb / s 10Gb / s 10Gb / s 10Gb / s 10 DFB Dual LC -6 ~ + 0,5dBm ≦ -12,6 dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDSx-443E XENPAK 10Gb / s 40km 1550nm EML Dual LC -1 ~ + 4dBm ≦ -16,0dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDSx-843E XENPAK 10Gb / s 80km 1550nm EML + APD Dual LC 0 ~ + 4dBm ≦ -23dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDxx-443E XENPAK 10Gb / s 40km 1470 ~ 1610nm CWDM EML Двојно ...